MEEDIAVALVUR: Eesti üks ja ainus võimalus – peab üksteise poole hoidma
Möödunud nädal tõi mõnede teiste ebameeldivate üllatuste jadas ka vähemalt ühe, mis on äärmiselt kurb. Ma ei nimetaks seda piinlikuks või häbiväärseks, kuna need hinnangud on eriti riigikogus kõlavas retoorikas üleekspluateeritud. Kurbus aga on ka sügavalt individuaalne tunne, sellele on õigus igalühel. Tõdemus, et Eesti ühiskond on lõhenenud, kuulub juba banaalsuste hulka, sest näiteks Moskva […]
MEEDIAVALVUR: Eesti üks ja ainus võimalus – peab üksteise poole hoidma Read More »










